Belgium chocolate awards

54. CHOCOLAT CHAMPAGNE

CHOCOLAT CHAMPAGNE

CHOCOLAT CHAMPAGNE

CHOCOLAT CHAMPAGNE

CHOCOLAT CHAMPAGNE

CHOCOLAT CHAMPAGNE

CHOCOLAT CHAMPAGNE

doelstelling project

Een verbouwing van onze winkel in Gerpinnes met als doel om deze aantrekkelijker te maken en dezelfde visuele identiteit te geven als onze eerste winkel in Ittre.

inrichting

Er werd gekozen voor een moderne uitstraling. De winkel moest ook een visueel geheel worden waar klanten vloeiend in kunnen bewegen, doch met een duidelijk onderscheid tussen verkoopruimte en tearoom. Ook werd de verlichting volledig vernieuwd om de producten beter tot hun recht te laten komen. Qua materialen werd er gekozen voor hout, tegels en graniet. De kleuren die steeds terugkomen zijn oker, zwart en wit.

Ontwerper en uitvoerder: Frigomil
Start project: 23 december 2021
Oplevering traject: 10 januari 2022
Vooropgestelde budget: 120.000 euro
Uiteindelijke budget/totale kostprijs van het project: 130.000 euro

CONTACTgegevens

CHOCOLAT CHAMPAGNE
Arnaud Champagne
Rue de Virginal 6
1460 Ittre
+32(0)67214120
info@chocolatchampagne.be

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Meer weten over

Print Magazine

Recente Editie
18 augustus 2025

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine