Arnaud Champagne creëert beste chocolate bar

Arnaud Champagne van Chocolat Champagne heeft de prijs van beste chocolate bar gewonnen. Na zijn derde plaats van 2017, waagde hij dit jaar opnieuw zijn kans. Niet zonder succes zo bleek.

Arnaud Champagne van Chocolat Champagne heeft de prijs van beste chocolate bar gewonnen. Na zijn derde plaats van 2017, waagde hij dit jaar opnieuw zijn kans. Niet zonder succes zo bleek.
Ricardo Heuvelink is beste student op Belgium Chocolate Awards Ricardo Heuvelink van Albeda College (Rotterdam) ontwierp de beste praline onder de deelnemende studenten. Zijn praline bestaat onder andere uit een gelei van passievrucht en een praliné van pecannoten, volgens Ricardo en de jury een gouden combinatie.
Niels Segers maakt beste en mooiste praline op Belgium Chocolate Awards Niels Segers sleept zowel de prijs van beste als van mooiste praline in de wacht. Twee vliegen in één klap en een terechte winnaar. Hij werkte onder meer met Tonkabonen, vanille en sesamzaad.
Dit was de Belgium Chocolate Summit 2019 Van 5 tot 7 juni 2019 organiseerde het vakblad Chocolaterie de tweede editie van de Belgium Chocolate Summit in Antwerpen. Gedurende 3 dagen werden vertegenwoordigers van de nationale en internationale chocoladewereld geïnspireerd met nieuwe producten, visies, trends en technologieën op het gebied van chocolade.
Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.